LAST MINUTE - ПОНУДИ - ЛЕТО 2017 !!!
Грција

почетна цена од 129 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ЛЕТО 2017 !!!

ЈОНСКИ БРЕГ
СИВОТА, ПАРГА, ВРАХОС и ЛЕФКАДА
термин: 02.септември (7 ноќевања)
наем (за 2 лица) СОБА = 179 € ; СТУДИО = 199 €
наем (за 3 лица) СОБА = 199 € ; СТУДИО = 219 €
наем на АПАРТМАН (за 4 лица) = 289 €
доплата за превоз: 50 € / 37 € (деца до 12 г.)

ЈОНСКИ ОСТРОВИ
КРФ (Кавос и Ипсос) или ЗАКИНТОС
термин: 02.септември (7 ноќевања)
наем на СТУДИО (за 2 лица) = 129 €
наем на СТУДИО (за 3 лица) = 149 €
наем на АПАРТМАН (за 4 лица) = 229 €
доплата за превоз: 70 € / 50 € (деца до 12 г.)

ОСТРОВ ТАСОС
ЛИМЕНАРИЈА или ПОТОС
термин: 02.септември (7 ноќевања)
наем на АПАРТМАН (за 4 лица) = 299 €
доплата за превоз: 55 € / 40 € (деца до 12 г.)

ХАЛКИДИКИ
НЕА ФЛОГИТА, КАЛИТЕА, ФУРКА, ПЕФКОХОРИ, ХАНИОТИ, ПОЛИХРОНО, ПСАКУДИЈА или НЕОС МАРМАРАС
термин: 03.септември (7 ноќевања)
наем на СТУДИО (за 2 или 3 лица )= 209 €
наем на АПАРТМАН (за 4 лица )= 239 €
доплата за превоз: 35 € / 25 € (деца до 12 г.)

ПИЕРИЈА
ОЛИМПИК БИЧ, ЛЕПТОКАРИЈА или НЕИ ПОРИ
термин: 03.септември (7 ноќевања)
наем на СТУДИО (за 2 или 3 лица )= 159 €
наем на АПАРТМАН (за 4 лица )= 199 €
доплата за превоз: 35 € / 25 € (деца до 12 г.)ПОНУДА НА СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ ВО ГРЦИЈА
- МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР И УПЛАТА, САМО НА ДЕСТИНАЦИЈА !!!
- МЕСТОТО, ОБЈЕКТОТ И ЕДИНИЦАТА ЗА СМЕСТУВАЊЕ,
СЕ ДОБИВААТ ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР !!!

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 243 пат/и
  • Огласот е објавен на 29.08.2017 11:23

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад