СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ЛЕТО 2017 !!! ХАНИОТИ - Вила СОФИЈА
Грција, ХАНИОТИ

почетна цена од 59 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ЛЕТО 2017 !!!
ХАНИОТИ - Вила СОФИЈА

17.09.2017-24.09.2017- 7 ноќи
79 € / Цена по лице со вклучен превоз


24.09.2017-01.10.2017- 7 ноќи
59 € / Цена по лице со вклучен превоз

За сместување во студио плаќаат 2 лица, третото плаќа само превоз,35 €
за сместување во апартман плаќаат минимум 3 лица,3-то или 4-тото лице само превоз, 35 €

- Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се сместимаксимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

- Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.

- Поаѓањето е на денот објавен, состанок на група во 03.30часот, поаѓање во 04.00часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.

- Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).

- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на истите е до 09 часот.

- Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.

- Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.

- По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

- Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.

- Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.


Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трокреветни студиjа и четворокреветни апартмани на први и втори кат. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна со фрижидер, бања, балкон, ТВ, Wi-Fi и клима вклучена во цена.
Опис: Студио – една просторија со брачен и единечен кревет со кујна.
Апартман – две простории, спална со брачен кревет и дневен престој со кујна и два единечни кревети.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ХАНИОТИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 178 пат/и
  • Огласот е објавен на 29.08.2017 09:17

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад