ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! НЕИ ПОРИ - Вила КЛЕОПАТРА 03.09.2017-10.09.2017- 7 ноќи
Грција, НЕИ ПОРИ

почетна цена од 109 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
НЕИ ПОРИ - Вила КЛЕОПАТРА

03.09.2017-10.09.2017- 7 ноќи
109 € / Цена по лице со вклучен превоз

ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН 2 ЛИЦА ПЛАЌААТ ПОЛНА ЦЕНА
- 3-ТО И 4-ТО ЛИЦЕ ПЛАЌА ФИКСНО 35 €

- Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се сместимаксимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

- Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.

- Поаѓањето е на денот објавен, состанок на група во 03.30часот, поаѓање во 04.00часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.

- Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).

- Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на истите е до 09 часот.

- Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.

- Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.

- По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

- Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.

- Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.


ВИЛА КЛЕОПАТРА се наоѓа на 170 метри од плажа. Располага со трокреветни студиа и дуплекс апартмани (две одвоени спални и кујна). Секое студио / дуплекс има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден)

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: НЕИ ПОРИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 106 пат/и
  • Огласот е објавен на 29.08.2017 08:08

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад