ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ЛЕПТОКАРИЈА - Вила ERATO
Грција, LEPTOKARIJA

почетна цена од 249 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
ЛЕПТОКАРИЈА - Вила ERATO

27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
249 € / Цена за наем на APT1B 2/2 eco - 2 лица
273 € / Цена за наем на APT1B 2/2 - 4 лица

- Цените се однесуваат на наем на студио или апартман за 7 ноќевања (без превоз).
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD).

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
- Во студиjaта е дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
- Употребата на клима уред се доплаќа (каде што е достапен).
- За уплата на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме од 10% на втората смена.
- Доплата во ресторан: за полупансион (појадок и вечера) 9€-12€ , за оброк (ручек или вечера) 5€-9€ (информации во агенцијата).
- Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
- Задолжително патничко осигурување (за лица до 65 год.)
Доплата за превоз (за корисници на аранжмани): возрасни 35 € ; деца од 2 до 12 год. 25€

Villa Erato се наоѓа на главната улица, која завршува пред градската плажа и шеталиштето во Лептокарија. Лоцирана на само педесетина метри од песочната плажа и непосредно до сите движења во овој дел од градот, за многумина гости ќе претставува најдобар избор за одмор. Во својот состав, овој објект вбројува дваесетина студија и апартмани за сместување на гостите, сите опремени со квалитетен мебел, мини кујна, тоалет, клима уред (со доплата во објектот) и сопствен балкон или тераса. Мал дел од двокреветните студиа, кои имаат помал тоалет или немаат балкон, се специфицирани во табелата како (1/2eco за 2 лица).

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: LEPTOKARIJA
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 144 пат/и
  • Огласот е објавен на 23.08.2017 06:53

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад