ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ФУРКА - Вила ALEXANDER 27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
Грција, ФУРКА

почетна цена од 338 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
ФУРКА - Вила ALEXANDER

27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
338 € / Цена за наем на APT2B 2/2+2 - 6 лица

- Цените се однесуваат на наем на студио или апартман за 7 ноќевања (без превоз).
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD).

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
- Во студијата e дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
- Употребата на клима уред е бесплатна (каде што е достапен).
- За уплата на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме од 10% на втората смена.
- Доплата во ресторан: за полупансион (појадок и вечера) 9€-12€ , за оброк (ручек или вечера) 5€-9€ (информации во агенцијата).
- Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
- Задолжително патничко осигурување (за лица до 65 год.

Доплата за превоз (за корисници на аранжмани): возрасни 35 € ; деца од 2 до 12 год. 25€

Villa Alexander е комплекс од комфорни апартмани во четири објекти, паралелно распоредени во прекрасно уредениот зелен двор. Лоцирани на главната улица во Фурка, која води кон централниот плоштад и убавата градска плажа, апартманите Александер се карактеризираат со својата несекојдневна комфорност, капацитет и одлична опременост. Секој апартман има две спални соби, секоја со голем лежај, а во централниот дел голема терпезарија со кујна, како и две дополнителни софи за одмор. Истите можат да послужат сместување на поголеми семејства со деца. Секако апартманите располагаат и со соодветен санитарен дел, клима уред, ТВ и големи балкони ориентирани кон градот. Паркирањето е можно во непосредна близина на објектот.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ФУРКА
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 102 пат/и
  • Огласот е објавен на 23.08.2017 05:22

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад