ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! КАЛИТЕА - Вила MAGDA 27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
Грција, ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! КАЛИТЕА - Вила MAGDA

почетна цена од 297 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
КАЛИТЕА - Вила MAGDA

27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
297 € / Цена за наем на APT1B 2/2 -4 лица

- Цените се однесуваат на наем на студио или апартман за 7 ноќевања (без превоз).
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD).

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
- Во студиjaта е дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
- Употребата на клима уред се доплаќа (каде што е достапен).
- За уплата на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме од 10% на втората смена.
- Доплата во ресторан: за полупансион (појадок и вечера) 9€-12€ , за оброк (ручек или вечера) 5€-9€ (информации во агенцијата).
- Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
- Задолжително патничко осигурување (за лица до 65 год.)
Доплата за превоз (за корисници на аранжмани): возрасни 35 € ; деца од 2 до 12 год. 25 €

Објектот Villa Magda е лоциран во Калитеа, на само стотина метри од познатото градско шеталиште. Квалитетните апартмани, распоредени во двете згради кои се опкружени со прекрасен двор, даваат впечаток за идеално место за престој. Нивната пространост и комфорност, како и опременоста со сите потребни содржни во нив, е битна карактеристика при вашата одлука да престојувате во овој објект. Близината до градските содржини, како придобивка повеќе при престојот во вила Магда, е компензација со оддалеченоста до познатата градска плажа во Калитеа, до која ве води прошетка од околу петстотини и педесет метри.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! КАЛИТЕА - Вила MAGDA
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 175 пат/и
  • Огласот е објавен на 22.08.2017 11:08

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад