ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ХАНИОТИ - Вила GREGORY 27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
Грција, ХАНИОТИ

почетна цена од 403 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
ХАНИОТИ - Вила GREGORY

27.08.2017-03.09.2017- 7 ноќи
403 € / Цена за наем на APT2B 2/2+1 GF 5 лица

- Цените се однесуваат на наем на студио или апартман за 7 ноќевања (без превоз).
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD).

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
- Во студиjaта е дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
- Употребата на клима уред се доплаќа (каде што е достапен).
- За уплата на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме од 10% на втората смена.
- Доплата во ресторан: за полупансион (појадок и вечера) 9€-12€ , за оброк

Објектот Villa Gregory се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет "Masutis" и мноштвото градски содржини. Близината до главните градски улици, кои водат кон центарлниот плоштад, паркот и градската плажа, овој познат објект го издвојуваат како интересен. "Грегори" во својот состав, брои неколку трокреветни студиа и повеќекреветни апартмани, сите распоредени на призамјаето и двата ката од зградата. Овој објект е лоциран во сопствен и убаво уреден двор, одвоен со ограда од блиската улица. Сите единици за сместување се опремени со соодветен ентериер и опрема (ТВ и клима уред), а во својот состав располагаат и со мини кујна, тоалет и балкон или тераса со гарнитура за седење. Паркирањето на возилата на гостите е можно во непосредната околина на објектот, или на паркингот позади блискиот супермаркет.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ХАНИОТИ
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 110 пат/и
  • Огласот е објавен на 22.08.2017 10:19

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад