ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ВИЛА ЛИТЕА - НЕА ПОТИДЕА 26.08 - 02.09.2017- 7 ноќи
Грција, НЕА ПОТИДЕА

почетна цена од 150 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ВИЛА ЛИТЕА - НЕА ПОТИДЕА

26.08 - 02.09.2017- 7 ноќи
150 € / Цена по лице со вклучен превоз во 1/3 студио

150 евра по лице со вклучен автобуски превоз ( 2 лица плаќаат, 3-то лице плаќа само автобуски превоз).
За сопствен превоз се намалува од цената по 10 евра.

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
Сместување во собите е по 13 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира).

Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
возрасни: 35 €.
деца од 2 до 12 години: 25 € .
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште).


Вила „HAUS LITEA“ – Потидеа

Вилата се наоѓа во мирното летувалиште Потидеа на почетокот на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, на околу 65 км од Солун. Од плажа е оддалечена 20 метри. Сместувањето е во 1/2 и 1/3 студиа и 1/4 апартмани (две простории, спална со брачен кревет и дневна со два оделни кревети) во два блока А и Б (позади блок А). И студиата и апартманите се со: опремена кујна, купатило, клима уред ( вклучен во цената) и TВ.

Вилата располага со сопствена уредена плажа со лежалки чие користење за гостите од вилата е без доплата.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: НЕА ПОТИДЕА
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 168 пат/и
  • Огласот е објавен на 21.08.2017 11:37

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад