8-ми септември - Викенд во Паралија Хотел AKTAION 3* - ПАРАЛИА ТЕРМИН : 08.09-10.09.2017
Грција, ПАРАЛИА

почетна цена од 85 eur

Опис на понудата

8-ми септември - Викенд во Паралија

Хотел AKTAION 3* - ПАРАЛИА
ТЕРМИН : 08.09-10.09.2017
Поаѓање од Скопје,Велес,Неготино

85 € -Цена по лице со вклучен превоз на база ВВ
( ноќевање со појадок )
80 € -Трет возрасен
55 € -Дете (6–11,99)
25 € -1 Дете (0–5,99)

ПРОГРАМА:

1 ден : 08.09.2017 (Петок)
Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Паралија и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.

2 ден : 09.09.2017 (Сабота)
Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање

3 ден : 10.09.2017 (Недела)
Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи.

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

Превоз до наведената дестинација
2 ноќевања на база ВВ (ноќевање со појадок)

За сопствен превоз -10 евра од цената

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Грција
  • Локација: ПАРАЛИА
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Хотел/Ресорт
  • Огласот е виден 114 пат/и
  • Огласот е објавен на 18.08.2017 05:31

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад