Викенд во Банско - Богородица Хотел Trinity Bansko SPA Hotel 4* ТЕРМИН :26-28.08.2017
Бугарија, BANSKO

почетна цена од 59 eur

Опис на понудата

Викенд во Банско - Богородица

Хотел Trinity Bansko SPA Hotel 4*
ТЕРМИН :26-28.08.2017

59 € -Цена по лице со вклучен превоз на база НВ
( појадок и вечера)
50 € -Трет возрасен
43 € -Дете (7-13,99)
25 € -1 Дете (0–6,99)
37 € -2 Дете (0–6,99)

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

Превоз до наведената дестинација
2 ноќевања на база појадок и вечера
Користење на СПА Центар
Туристичка такса

http://trinity-bansko.bg/en/

ПРОГРАМА:
1 ден : 26.08.2017 (Сабота)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.

2 ден : 27.08.2017 (Недела)

Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање

3 ден : 28.08.2017 (Понеделник)

Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатна пауза во Метро.Пристигнување во вечерните часови.

Во цената Е ВКЛУЧЕНО:
- Превоз на наведената релација
- Сместување во хотел 4* на база 2 ПП (полупансион)
- Користење на СПА во хотелот

Во цената НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
- Патничко здравствено осигурување

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Бугарија
  • Локација: BANSKO
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Хотел/Ресорт
  • Огласот е виден 163 пат/и
  • Огласот е објавен на 18.08.2017 05:20

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад