ЛЕТО 2017 -ЕДНОДНЕВНО УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! !!!
Грција, HALKIDIKI

почетна цена од 16 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 -ЕДНОДНЕВНО УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! !!!

ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ ве води на Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори и Паљури.

Термин: СЕКОЈА САБОТА И НЕДЕЛА
990 МКД / Цена по лице со вклучен превоз


Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори и Паљури.
Состанок на групата во 01:00 часот пред Дрво декор
Поаѓање на избраниот термин во 01:30 часот пред Дрво декор
Враќање во 19:00 часот по македонско време(20:00 часот грчко време од последната дестинација-Паљури)
Патници попатно земаме од
Катланово патарина,
Велес-Мотел Македонија,
Неготино бензинска Макпетрол,
Гевгелија.

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Грција
  • Локација: HALKIDIKI
  • Превоз: Автобус
  • Огласот е виден 129 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.08.2017 04:31

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад