СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017 ФУРКА– Вила Palais de Furka
Грција, ФУРКА

почетна цена од 69 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017

ФУРКА– Вила Palais de Furka

16.09.2017-23.09.2017- 7 ноќи
69 € / Цена по лице со вклучен превоз за 1/4 апп и 1/5
Мазонет

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денари (1 еур=62 мкд.)
Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
Задолжително здравствено и патничко осигурување
Во мазонет се наплаќаат три полни суми, четврто и петто лице плаќаат само превоз
Трето и четврто лице во АПП бесплатно сместување
, плаќаа само превоз
Цена за превоз за дете од2-11.99 год.- 25 еур / 1.545 мкд
Цена за превоз за возрасен 35 еур/ 2.163 мкд
НАПОМЕНА:
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости, сите настанати штети за време на престојот се на товар на патниците!
Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00ч
Враќање последниот ден во попладневните часови!


ФУРКА
Едно од најпривлечните места, сместено на западната страна на полуостровот Касандра во областа Халкидики. Се наоѓа на 100 км од Солун, оддалечено 5 км од Сивири и 10 км од Калитеа. Претставува идеално место за оние кои сакаат опуштено и мирно летување.
Него го карактеризираат преубави песочни плажи,
опкружени со бујна медитеранска вегетација, со
кристално чиста и топла вода. Го препорачуваме
за фамилијарни, незаборавни одмори.

Вила Палаис Де Фурка Се наоѓа на само 1мин. од пре
красната песочна плажа, во мирниот дел на градчето Фурка. Од центар е оддалечена околку 5мин. Опкружена со
многу зеленило со голем приватен паркинг и содржини за деца во дворот. Располага со четворокреветни апартмани на приземје, сите опремени со Тв, клима (вклучена во
цената), тоалет, мини кујна комплетно опремена и големи тераси кон дворот.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ФУРКА
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 108 пат/и
  • Огласот е објавен на 13.09.2017 06:00

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад