СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017 КАЛИТЕА – Вила ANGELOS
Грција, Калитеа

почетна цена од 40 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017

КАЛИТЕА – Вила ANGELOS

16-23.09.2017- 7 ноќи
40 € / Цена по лице со вклучен превоз за 1/2 STD
55 € / Цена по лице со вклучен превоз за 1/4 APP


Цената е дадена по лице за 7 ноќи со превоз
- 3-то, 4-тo и 5-тo лице плаќа само превоз,35€ / деца до 12год. 25€
Цената не се менува и за аранжманите со сопствен превоз

Вила АНГЕЛОС се наоѓа во центарот на Калитеа,350м. од плажа. Располага со четирикреветни апартмани кои се наоѓаат на високоприземје и на прв кат. Апартманите располагаат со комплетно опремена одделнакујна, двеспални соби со два единечни кревети, ТВ, бања и тераса. ДвокреветниотАПП е опремен со два единечни кревета, одделна кујна,бања, ТВ и тераса. Ситеапартмани се опремени со клима уред вклучен во цената. Двокреветното студио е опремено со два единечникревета, голема тераса,ТВ, бања, мал фрижидер,клима уред вклучен во цената ибез опременакујна.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: Калитеа
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 86 пат/и
  • Огласот е објавен на 13.09.2017 05:13

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад