ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ХАНИОТИ - АПАРТМАНИ МАРТА 09.08.2017-16.08.2017
Грција, ХАНИОТИ

почетна цена од 75 eur

Опис на понудата

ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
ХАНИОТИ - АПАРТМАНИ МАРТА
09.08.2017-16.08.2017
75 € / Цена за наем на 1/4 АПП на ден

-Користење на клима е вклучено во цената
- Сместување во собите е по 14часот по локално време, а напуштање на истите е во 09часот.
- Во апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
- Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
- Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

Апартманите МАРТА се наоѓаат во централниот дел на Ханиоти наспроти влезот на хотел Сосурас, оддалечени околу 50-60 метри од плажа. Располагаме со четирикреветни апартмани на втори кат. Секој апартман располага со комплет опремена кујна со голем фрижидер и шпорет со рерна, бања, балкон, ТВ со сателитска, Wi-Fi и клима вклучена во цена. Вилата НЕМА сопствен паркинг.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ХАНИОТИ
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 257 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.08.2017 06:06

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад