ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ПОЛИХРОНО - Вила EFTERPI 10.08.2017-19.08.2017 - 9 ноќи
Грција, POLIHRONO

почетна цена од 179 eur

Опис на понудата

ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ПОЛИХРОНО - Вила EFTERPI
10.08.2017-19.08.2017 - 9 ноќи
179 € / Цена по лице со вклучен превоз

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 15 еур од вкупната цена по лице.
o Задолжително здравствено и патничко осигурување
oТрето и четврто лице бесплатно сместување, плаќа само превоз.
o Цена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 еур
o Цена за превоз за возрасен 35 еур
НАПОМЕНА:
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
o Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00ч
oВраќање последниот ден во попладневните часови!

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: POLIHRONO
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 151 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.08.2017 05:11

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад