ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ХАНИОТИ - Вила ORFEAS
Грција, HANIOTI

почетна цена од 179 eur

Опис на понудата

ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ХАНИОТИ - Вила ORFEAS

10.08.2017-19.08.2017 - 9 ноќи
179 € / Цена по лице со вклучен превоз во 1/3 студио

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 15 еур од вкупната цена по лице.
o Задолжително здравствено и патничко осигурување
oТрето лице бесплатно сместување, плаќа само превоз.
oЦена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 еур
oЦена за превоз за возрасен 35 еур
НАПОМЕНА:
 Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
o Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00ч
oВраќање последниот ден во попладневните часови!

ХАНИОТИ
Познато Грчко летувалиште, сместено на внатрешната
страна на полуостровот Касандра во областа Халкидики. Се наоѓа на 100 км од Солун и претставува
едно од најубавите туристички места на првиот
крак. Го карактеризираат преубави песочни плажи,
опкружени со бујна медитеранска вегетација, со
кристално чиста и топла вода. Покрај преубавите
плажи, шеталиштата покрај море, главниот плоштад
како центар на сите случувања, тука се и многубројните таверни, ресторани, пицерии, пабови, кафетерии и дискотеки.

Вила Орфеас
Вилата се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, оддалечена 7 мин. од центарот на Ханиоти и 5 мин. од песочната плажа. Располага со убаво уредени двокреветни (два кревети и фотеља) и трокреветни студија на прв и втор кат. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), пространи тераси.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: HANIOTI
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 184 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.08.2017 05:05

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад