LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ПЕФКОХОРИ - Вила ANGELIKI 11.08-20.08.2017 - 9 ноќи
Грција, ПЕФКОХОРИ

почетна цена од 459 eur

Опис на понудата

LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ПЕФКОХОРИ - Вила ANGELIKI

11.08-20.08.2017 - 9 ноќи
459 € / Цена за Наем на 1/3 студио
499 € / Цена за Наем на 1/4 АПП

Превозот чини:
35 € за возрасни ,
25 € за деца од 2 до 12 години,
Деца до 2 години бесплатно

НАПОМЕНА:
Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
Секоја направена штета се плаќа на лице место;
За хигиената во студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
За резервација задолжителна уплата на 30% аванс, во спротивно резервацијата се смета за неважечка
Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
Задолжително патничко осигурување.
Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,00 ден.

Важат општите услови за патувањe

Вила АГЕЛИКИ се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Располага со трокреветни студиа, четирикреветни и петтокреветни апартмани .Апартманите располагаат со дневна соба со два стандардни кревети и комплетно опремена кујна, одделна спална собасо два или три единечни кревета, бања и две тераси.Сите апартмани и студиа се опремени со клима уред која се доплаќа на лице место 3€ од ден.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ПЕФКОХОРИ
  • Превоз: Автобус
  • Огласот е виден 144 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.08.2017 07:55

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад