Тиркизно море, со најубавите бели песочни плажи и традиционална грчка кујна КАЛИТЕА - Вила ANGELOS 11.08-20.08.2017- 9 ноќи
Грција, КАЛИТЕА

почетна цена од 289 eur

Опис на понудата

Тиркизно море, со најубавите бели песочни плажи
и традиционална грчка кујна

КАЛИТЕА - Вила ANGELOS

11.08-20.08.2017- 9 ноќи
289 € / Цена за Наем на 1/2 соба
368 € / Цена за Наем на 1/2 апартман

НАПОМЕНА:
Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
Секоја направена штета се плаќа на лице место;
За хигиената во студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
За резервација задолжителна уплата на 30% аванс, во спротивно резервацијата се смета за неважечка
Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
Задолжително патничко осигурување.
Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,00 ден.

Важат општите услови за патувањe

Вила АНГЕЛОС се наоѓа во центарот на Калитеа,350м. од плажа. Располага со четирикреветни апартмани кои се наоѓаат на високоприземје и на прв кат. Апартманите располагаат со комплетно опремена одделнакујна, двеспални соби со два единечни кревети, ТВ, бања и тераса. ДвокреветниотАПП е опремен со два единечни кревета, одделна кујна,бања, ТВ и тераса. Сите апартмани се опремени со клима уред вклучен во цената. Двокреветното студио е опремено со два единечни кревета, голема тераса,ТВ, бања, мал фрижидер,клима уред вклучен во цената и без опремена кујна.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: КАЛИТЕА
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 144 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.08.2017 07:36

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад