ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ПЛАТАМОНА - Вила DIMITRIS 22.07.2017-31.07.2017 - 9 ноќи
Грција, PLATAMONA

почетна цена од 199 eur

Опис на понудата

ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ПЛАТАМОНА - Вила DIMITRIS

22.07.2017-31.07.2017 - 9 ноќи
199 € / Цена по лице со вклучен превоз

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 15 еур од вкупната цена по лице.
o Задолжително здравствено и патничко осигурување
oТрето и четврто лице бесплатно сместување, плаќа само превоз.
o Цена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 еур
o Цена за превоз за возрасен 35 еур
НАПОМЕНА:
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
o Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 06:00ч
oВраќање последниот ден во попладневните часови!

Неа Пантелеимон
Е познато летувалиште во близина на Платамона на
Олимписката ривиера. Се наоѓа на 70 км. од Солун и на 3 часа возење од Скопје. Песочната плажа, кристалното чисто море, природната убавина и близината на планината
Олимп, претставува прекрасна комбинација за идеален семеен одмор.

Вила Димитрис
Вилата се наоѓа на само 2 мин. од песочната плажа во Неа Пантелеимон. Располага со убаво уредени трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса. Вилата се наоѓа во мирниот дел, опкружена со зеленило и со двор од преку 3.000м²., како и свој сопствен паркинг.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: PLATAMONA
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 130 пат/и
  • Огласот е објавен на 17.07.2017 05:58

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад