ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! ЛЕФКАДА - Вила ALTINA 15.07.2017-22.07.2017 - 7 ноќи
Грција, ЛЕФКАДА

почетна цена од 191 eur

Опис на понудата

ULTRA LAST MINUTE -ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!

ЛЕФКАДА - Вила ALTINA

15.07.2017-22.07.2017 - 7 ноќи
191 € / Цена по лице со вклучен превоз


23:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
23:45 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
00:30 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
01:00 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
01:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
трансфер со минибус до Битола;
01:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
02:15 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);

Поагање од Грција во 14:00 часот по локално време.

-Цените во табелите се изразени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, за минимум две лица во студио или четири лица во дуплекс апартман.
-Цените се изразени во € (евра), а плаќањето е исклучиво во денарска противредност (1€ = 62 МКД).
-Сместување на трето, четврто и петто лице во студио или апартман задолжително плаќа 50€ (евра).
-Само превоз на наведените датуми 50€ (евра) Возрасни, 35€ (евра) деца до 12 години.
-За користење на сопствен превоз се одбива 29€ (евра) од цените во табелата.
-Цените во табелата одбележани со * не се одбива превозот и не важи попустот.
-За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата. Во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот.
-Користењето на клима уредот е ВКЛУЧЕНО во цената.

НАПОМЕНИ: Собите се преземаат во 13,00 часот на денот на пристигнување,
а се напуштаат во 9,00 часот на денот на заминување по локално време;
-Задолжително патничко – здравствено осигурување;

За реализација на овој аранжман важат општите услови на патување

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ЛЕФКАДА
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 172 пат/и
  • Огласот е објавен на 13.07.2017 07:03

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад