ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!! Термин: 26.06. - 05.07.17 - 9 ноќи
Грција, HANIOTI

почетна цена од 209 eur

Опис на понудата

ЛЕТО 2017 - УЖИВАЊЕ НА ПЛАЖА !!!
Термин: 26.06. - 05.07.17 - 9 ноќи

ХАНИОТИ - вила ОРФЕАС

209 € - Цена по лице со вклучен превоз за 1/2+1студио
219 € - Цена по лице со вклучен превоз за 1/3 студио

За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 15 еур од вкупната цена по лице.
Задолжително здравствено и патничко осигурување
Трето лице бесплатно сместување, плаќа само превоз.
Цена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 €
Цена за превоз за возсрасен 35 €

НАПОМЕНА:
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00ч
Враќање последниот ден во попладневните часови!
ВАЖНА НАПОМЕНА:

Плаќањето е задолжително во денари.
За ова патување потребен е валиден биометриски пасош (минимум важност 90 дена од денот на враќање во државата) и бел лист (виза не е потребна); не се
потребни посебни вакцини.
За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ,целосна доплата 7 дена пред патување.

За овој аранжман важат општите услови на патување

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, оддалечена 7 мин. од центарот на Ханиоти и 5 мин. од песочната плажа. Располага со убаво уредени двокреветни (два кревети и фотеља) и трокреветни студија на прв и втор кат. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), пространи тераси

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: HANIOTI
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 352 пат/и
  • Огласот е објавен на 16.06.2017 10:39

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад