L A S T M I N U T E - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!! Термин: 17.06. - 24.06.17 - 7 ноќи
Грција, ХАЛКИДИКИ

почетна цена од 89 eur

Опис на понудата

L A S T M I N U T E - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!!
Термин: 17.06. - 24.06.17 - 7 ноќи
АФИТОС - вила СЕВИ

159 € - Цена за наем на 1/4 APP
89 € - Цена по лице со вклучен превоз

Вила СЕВИ се наоѓа на околу 80 м. од центарот на Афитос и на околу 300 м. од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни апартмани кои се расположени на првиот и вториот кат. Сите простории се комплетно опремени со кујна, тоалет, балкон, ТВ и клима, чие користење е вклучено во цената.
Во двокреветните студиа има 2 поединечни кревети кои можат да се спојат .
Во апартманите на располаѓање се 4 кревети, од кои два се сместени во кујната и еден брачен кревет во спалната.

ХАНИОТИ - ВИЛА ГРЕГОРИ

159 € - Цена за наем на 1/4 APP
89 € - Цена по лице со вклучен превоз
Вила ГРЕГОРИ се наоѓа на 150 м. од центарот на Ханиоти и на околу 450 м. од плажа, веднаш позади Масутис маркетот. Вилата располага со четворокреветни апартмани, петокреветни дуплекс апартмани и шестокревети мазонети на две нивоа. Сите апартмани и дуплекси се опремени со кујна, тоалет, ТВ и клима (доплата 3 еур. на ден), а мезонетот има тоалети и клими на двете нивоа.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ХАЛКИДИКИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 350 пат/и
  • Огласот е објавен на 16.06.2017 06:20

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад