L A S T M I N U T E !!!ПОСЛЕДНИ СОБИ - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!! Термин: 18.06. - 27.06.17 - 9 ноќи
Грција, HALKIDIKI

почетна цена од 259 eur

Опис на понудата

L A S T M I N U T E !!!☀ПОСЛЕДНИ СОБИ - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!!
Термин: 18.06. - 27.06.17 - 9 ноќи
КАЛИТЕА - вила АНГЕЛОС

259 € - Цена за наем на 1/4 APP

Вила АНГЕЛОС се наоѓа во центарот на Калитеа,350м. од плажа. Располага со четирикреветни апартмани кои се наоѓаат на високоприземје и на прв кат. Апартманите располагаат со комплетно опремена одделнакујна, двеспални соби со два единечни кревети, ТВ, бања и тераса. ДвокреветниотАПП е опремен со два единечни кревета, одделна кујна,бања, ТВ и тераса. Ситеапартмани се опремени со клима уред вклучен во цената. Двокреветното студио е опремено со два единечникревета, голема тераса,ТВ, бања, мал фрижидер,клима уред вклучен во цената и без опремена кујна.

ПОЛИХРОНО - NEMO STUDIOS

299 € - Цена за наем на 1/3 STD

НА САМА ПЛАЖА. Студиа со два и три кревета.

Опремa: Кујна , ТВ, бања, тераса и WI-FI.
Климауред: Користењето на клима уредот е бесплатнo.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: HALKIDIKI
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 334 пат/и
  • Огласот е објавен на 16.06.2017 05:38

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад