LAST MINUTE! !!! - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!! - ЛЕФКАДА - НИДРИ
Грција, ЛЕФКАДА, НИДРИ

почетна цена од 109 eur

Опис на понудата

LAST MINUTE! !!! - ГРЦИЈА ЛЕТО 2017 !!!
ЛЕФКАДА - НИДРИ
Термин: 17.06 - 7 ноќи

109 € - Цена по лице со вклучен превоз во 1/4 АРР
(трето и четврто лице плаќаат фиксно 50 €

ВИЛА IONION и ВИЛА MARINOS

Термините во табелата се денови на поѓање од Скопје, аражманот започнува наредниот ден.

- Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 23.00часот, поаѓање во 23.30часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.

- Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).


НАПОМЕНА:
- Сместување во собите е по 14часот по локално време, а напуштање на истите е во 09часот.

- Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.

- Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.

- По завршувањето на Вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на студиото/апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

- Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.

- Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

Доплата за превоз:

v Превоз за возрасен 50€ / Еден правец 35€

v деца до 12 години 40 евра / Еден правец 25 евра.

v Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно
Вила ЈОНИАН се наоѓа на 5 мин пешачење од пристаништето во Нидри. Сите апартмани се наоѓаат на приземје, опремени се со кујна, тоалет, ТВ, клима(во цената), тераса. Вилата располага со два базена и лежалки, бесплатни за гостите (ограничен капацитет).

Вила МАРИНОС - Нидри расоплага со 4 апартмани за 3-4 особи (брачен кревет во спална и два кревети во кујна) и 2 студија за 2-3 особи (спална со брачен кревет и кујна со софа). Вилата е лоцирана на 500 метри од градската плажа и 300 метри од центарот. Поседува паркинг, градина. Сите апартмани / студија се опремени со ТВ, климакоја се доплаќа 5евра на ден, кујна, фрижидер, балкон и Wi-Fi.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: ЛЕФКАДА
  • Локација: НИДРИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 463 пат/и
  • Огласот е објавен на 12.06.2017 10:11

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад