1 - ви МАЈ - ПЛАТАМОНА Vila Dimitris
Грција, PLATAMONA

почетна цена од 45 eur

Опис на понудата

1 - ви МАЈ - ПЛАТАМОНА
Vila Dimitris

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 45 € / 2.790,00 денари
29.04.2017 - 01.05.2017
Автобус / 3 дена / 2 ноќевања

НАПОМЕНА:

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денари (1 еур= 61.8 мкд.)
Цените се дадени по лице за 2 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
За пакет аранжман со сопствен превоз НЕ СЕ ОДБИВА ОД ВКУПНАТА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ.
Задолжително здравствено и патничко осигурување
Трето и четврто лице бесплатно сместување, плаќа само превоз.
Цена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 € / 1.545 мкд
Цена за превоз за возрасен 35 € /2.163 мкд
За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00ч
Враќање последниот ден во попладневните часови!

Важна напомена:

Плаќањето е задолжително во денари.
За ова патување потребен е валиден биометриски пасош (минимум важност 90 дена од денот на враќање во државата) и бел лист (виза не е потребна); не се потребни посебни вакцини.
За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.

За овој аранжман важат општите услови на патување

Вилата се наоѓа на само 2 мин. од песочната плажа во Неа Пантелеимон. Располага со убаво уредени трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса. Вилата се наоѓа во мирниот дел, опкружена со зеленило и со двор од преку 3.000м²., како и свој сопствен паркинг.

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Грција
  • Локација: PLATAMONA
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 112 пат/и
  • Огласот е објавен на 21.04.2017 06:54

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад