1 - ви МАЈ - ПЕФКОХОРИ - Хотел Philoxenia SPA Hotel & Villas 3*
Грција, ПЕФКОХОРИ

почетна цена од 89 eur

Опис на понудата


1 - ви МАЈ - ПЕФКОХОРИ
Хотел Philoxenia SPA Hotel & Villas 3*

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 89 € / 5.520,00 денари - НВ
29.04.2017 - 01.05.2017
Автобус / 3 дена / 2 ноќевања


Цената вклучува:
Превоз со туристички автобус на релација Скопје – Солун – Пефкохори – Скопје
2 ноќевања во хотел Philoxenia SPA Hotel & Villas 3* двокреветни соби на база полупансион.
Организација на патувањето

Цената не вклучува:
Патничко осигурување
Други неспомнати услуги

Доплати и попусти:
ЦЕНА за патување со сопствен превоз 79€
Деца 0-3г – бесплатно; деца 3-12г. – 18€

За реализација на наведената програма потребни се минимум 40 патници!
Важат општите услови за патувањe

Програма на патувањето:

1. ден. Сабота (29.04) Состанок на групата во 2.30ч на големот паркинг спроти х. Holiday Inn. Поаѓање во 3.00ч. Попатна посета на Солун, продолжување за Пефкохори, сместување во хотел Philoxenia SPA Hotel & Villas 3*. Слободно време за индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.
2 ден. Недела (30.04) Појадок. Слободно време за индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.
4. ден Понеделник (01.05) Поаѓање за Скопје во попладневните часови. Пристигнуваме во Скопје околу полноќ.

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Грција
  • Локација: ПЕФКОХОРИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Хотел/Ресорт
  • Огласот е виден 104 пат/и
  • Огласот е објавен на 21.04.2017 05:39

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад