ЛЕТО 2017 - ВИЛА АЛЕКС - КСАМИЛ
Албанија, Ксамил

почетна цена од 12 eur

Опис на понудата

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Вила Алекс се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на Ксамил. Располага со трокреветни соби на приземје и на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI.

Погледнете го ценовникот и целосната понуда на следниот линк: http://taorbita.com.mk/leto2017_albanija_ksamil_vilaAlex.html

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Албанија
  • Локација: Ксамил
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 438 пат/и
  • Огласот е објавен на 15.03.2017 14:22

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад