161 € - 7 НОЌЕВАЊА ВО БАНСКО
Македонија, Strumica, Струмица

почетна цена од 161 eur

Опис на понудата

161 € - 7 НОЌЕВАЊА
Hotel Trinity Residence & SPA 4 * BANSKO
15.01 - 22.01.2017
7 ноќевања по лице - 231 € HB
7 ноќевања по лице - 182 € BB
7 ноќевања по лице - 161 € RO
All prices are in EURO per tourist per 7 night.
All prices are net.
All Rates include, free use of big and small pools, sauna, steam bath, shuttle bus, parking, storage room and Wi-Fi anywhere in the hotel.
All Rates include insurance, tourist tax and VAT - 9%
Сите цени се во евра по лице за 7 ноќи по лице во двокреветна соба и вклучуваат:
ДДВ, појадок и / или вечера, слободна употреба сауна и парна бања, внатрешен базен, паркинг, WI FI.
MyTravel
+389 78 998 748 - Viber
+359 893 388051
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com
https://www.facebook.com/mytravelbg

Информации за понудата

  • Категорија: Зимување
  • Држава: Македонија
  • Област: Strumica
  • Локација: Струмица
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Хотел/Ресорт
  • Огласот е виден 466 пат/и
  • Огласот е објавен на 12.01.2017 09:26

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад