7 дена 5 ѕвезден одмор во Банско само за 398 €
Бугарија, Банско

почетна цена од 398 eur

Опис на понудата

7 дена 5 ѕвезден одмор во Банско само за 398 €
12.01 - 26.01.2017 година
Lucky Bansko apart hotel 5 stars is among the best hotels in Bansko!
Стара цена 525 €/ Нова цена 398 €
Цените се во евра, за соба/ден, при мин. 7 ноќевања. Ноќевања, пoјадок, вечери
НОВО СПА * Вкусна храна * ЗАБАВА
Вид на сместување - ноќевања Студио Лукс, пoјадок и вечера, СПА зона, трансфери до лифт, ски гардероба, детски клуб со дадилки
Сместувањето на дете до 18 година е бесплатно, до бројот на прикажаните вредности дополнителни кревети
Промотивните цени се во Евра за студио.
• сместување и пoјадок.
• Богати вечери за гостите, сместени на редовни легла, при 7 и повеќе ноќевања
Бесплатни услуги, вклучени во цената:
• ладна соба, парна бања, сауна, џакузи, контрастни тушеви, Technogym фитнес центар од 9,00 - 21,00 часот .;
• Користење на внатрешни базени био базени за деца и возрасни со 33˚С температура на водата, солен базен и зона за релаксација (9,00 - 21,00 ч.);
• Користење на безжичен интернет во целиот хотел и две целосно опремени компјутерски зони, каде што децата Ви ќе можат да се забавуваат со своите омилени игри;
• Детско катче (9,00 - 22,00 ч.) За деца од 3 до 6 година Стручна бејбиситерка и аниматор ќе се грижат и забавуваат Вашите деца, а Вие ќе можете да посветите
време и внимание за себе;
• Бесплатен превоз до првата станица на жичарница и назад на секои 15 мин. И директно до ски патеките во Сабота и Недела (заминување - 8.30, 9.30; 10.30 ч.);
• Бесплатен вечерен транспорт закажани / шатл / од хотелот до центарот на Банско и обратно;
• 9% ДДВ
• Понудата е само за наведените датуми, и само за нови резервации.
https://luckybansko.com/bg/goreshta-oferta-p606
MyTravel
+389 78 998 748 - Viber
+359 893 388051
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com
www.mytravel.bg
https://www.facebook.com/mytravelbg

Информации за понудата

  • Категорија: Зимување
  • Држава: Бугарија
  • Локација: Банско
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Хотел/Ресорт
  • Огласот е виден 543 пат/и
  • Огласот е објавен на 12.01.2017 06:21

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад