1 Maj на Халкидики 2017
Грција, Халкидики, Полихроно

почетна цена од 60 eur

Опис на понудата

Велигден во Полихроно.
Термин 28.04. -02.05. ( 3 нокевања + 1 гратис)
Плакате за од Петок доаѓате од Четврток.
Сместување во :
- 1/2 студио 60 еур наем за 3 ноки
- 1/3 студио 75 еур наем за 3 ноки
- 1/4 студио / апартман 90 еур наем за 3 ноки

Детали за сите наши капацитети на нашиот сајт
www.elahalkidiki.com

Контактирајте не за слободни капацитети на меил или преку тел.

е-маил. tedig.trade@gmail.com
tel . +306972 612 177
+ 30 2374053774

Информации за понудата

  • Категорија: Екскурзии
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Полихроно
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 1226 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.02.2017 12:31

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад