Велигден на море во Пефкохори,Грција
Грција, Халкидики, Пефкохори

почетна цена од 70 eur

Опис на понудата

Промотивно-
Велигден 2016 во Пефкохори,ПОлихроно во повеке наши вили
сместување во 1/3 студио
термин, 13.04 - 17.04
Цена 70 еур, ( наем за 4 ноќевања)
Возможен превоз, цена 30 еур по лице

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Пефкохори
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 1452 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.04.2017 07:52

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад