Астери 1 Апартментс
Грција, Халкидики, Полихроно

почетна цена од 40 eur

Опис на понудата

Астери апартментс се наоѓа на 130м од плажата во Полихроно ,во самиот центар на градчето.Содржи апартмани со две спални за 4 особи ,кујна,тв,клима,интернет,паркинг,прекрасни тераси,
Апартманите се комплетно реновирани пред неколку години и се во добра состјоба.

Превземи PDF понуда

Симни PDF понуда

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Полихроно
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 2937 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.02.2017 19:34

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад