Магдалени апартментс Полихроно
Грција, Халкидики, Полихроно

почетна цена од 20 eur

Опис на понудата

Магдалени апартментс се наоѓа на 20м од плажата во Полихроно во самиот центар.Содржи 4 креветни апартмани со одвоена спалана соба,Тв,Клима,комплетна кујна,паркинг.

Превземи PDF понуда

Симни PDF понуда

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Полихроно
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 3547 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.02.2017 19:34

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад