Миноа Апартментс Пефкохори,наем на апартмани близу плажа
Грција, Халкидики, Пефкохори

почетна цена од 20 eur

Опис на понудата

Миноа апартмани Пефкохори се наоѓаат на 20м од прекрасната плажа во Пефкохори.Содржи апартмани за 3 или 4 особи,со одвоена спална соба,клима уред,Телевизор,комплетна кујна и паркинг.
Вилата се наоѓа во мирна средина,во непосредна на центарот.

Превземи PDF понуда

Симни PDF понуда

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Пефкохори
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 6522 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.02.2017 19:34

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад