Вила Катиа - Полихроно,Грција
Грција, Халкидики, Полихроно

почетна цена од 15 eur

Опис на понудата

Вила Катиа Студио– се наоѓа на 180 метри од преубавата песочна
плажа,комплекс Катиа ви нуди седум потполно опремени четворокреветни
студија со сопствен паркинг во дворот.Секое студио е опремено со:
Клима уред,Потполно опремена кујна,WI-Fi интернет.Тв,Купатило
Во преубавиот двор од 3000 м2 се наоѓа игралиште и скара која е достапна за сите гости.Кујната е опремена со решо,садови и прибор за ручање.
Идеално за фамилии со мали деца.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Област: Халкидики
  • Локација: Полихроно
  • Превоз: Сопствен превоз
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 5158 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.02.2017 19:34

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад